Sport

Proč berou fotbalisti víc než doktoři?

21. března 2016 v 15:42 | matt

"Jak můžou brát fotbalisti takový prachy? Umí jenom kopat do balonu a ještě jsou úplně blbý! Doktoři zachraňujou životy a maj hovno…"

Mlsná liška jménem Jamie Vardy

6. března 2016 v 1:13 | matt


Lidé milují senzace, příběhy o soubojích trpaslíka s obrem, ve kterých vyhraje trpaslík, a všemožná překvapení, která jim vyráží dech. Jeden příklad za všechny - Tom & Jerry. Kdo nedržel palce Jerrymu, asi přiváděl rodiče na myšlenku, že jejich dítě trpí nějakou formou poruchy identity, protože každý prostě musí fandit malému myšáčkovi. Přitom oba jsou úplně stejní hajzlové, jen je jeden velký a druhý malý. Je to někde uvnitř nás, protože každý se rodí jako malý člověk ve velkém světě, se kterým se musí sám poprat. Proto se asi s příběhy trpaslíků ztotožňujeme. Vidíme se na jejich místě, držíme jim palce a přejeme si stát se jimi.

Svět se nezboří, Vrba může odejít.

7. prosince 2015 v 17:38 | matt
FOTO: Michal Beránek (Sport)

Zpráva o Vrbově konci u reprezentace vyvolala u fotbalové veřejnosti oprávněné obavy a Peltovi, kterého teď trápí podzimní selhání a ostuda jeho "galacticos", asi nepomohla ke klidným Vánocům. Není se čemu divit, protože v lize se nám na šestnáct týmu točí sedmnáct trenérů a zahraniční koučové sem prostě nechodí, výjimkou byl chvíli sešívaný Pastoor, který zase rychle mazal zpátky.

 
 

Reklama